info@limenet.kiev.ua
Головна    Портфоліо

Портфоліо

Портфоліо сайтів веб-студії Лаймнет

Поняття "портфоліо" означає колекцію робіт людини або компанії, яка демонструє їх досвід і майстерність. Портфоліо сайтів - це роботи веб-студії, аналізуючи які клієнт оцінює якість і стиль її роботи. Саме портфоліо веб-студії, як її "візитна картка" визначає вибір замовником того, з ким він буде мати справу.

Якщо в портфоліо веб-сайтів є роботи, які привертають увагу оригінальністю дизайну або багатим функціоналом, то у потенційного клієнта вже складається враження про те, як ці фахівці можуть реалізувати його власний задум, і у нього виникає бажання звернутися в цю веб-студію для більш детальної розмови про створення сайту.

Портфоліо веб сайтів - візитна картка успішної студії

Портфоліо сайтів є важливим атрибутом кожної веб-студії, що хоче мати гідне місце у цій ніші. На сайті компанії "Лаймнет" є портфоліо проектів, успішно реалізованих нашою командою за час існування компанії. У ньому Ви можете знайти інтернет-магазини, корпоративні сайти, сайти-візитки, інформаційні портали та інші типи веб-ресурсів.

У кожному проекті є його короткий опис (поставлена задача, методи реалізації, особливості), скріншоти головної сторінки для різного типу пристроїв (комп'ютер, мобільний телефон, планшет) і посилання на сам сайт. Зауважимо, що не всі створені нами сайти продовжують існувати зараз, а деякі з наших клієнтів пізніше самостійно внесли зміни у зовнішній вигляд і функціонал свого ресурсу.

Наші менеджери, дизайнери та програмісти працюють однією командою, і створення сайтів проходить в тісній співпраці з самим замовником. Такий підхід дозволяє максимально виконати бажання і вимоги, відображені в технічному завданні.

Творча професійна команда веб-студії “Лаймнет” може використовувати нестандартні рішення для втілення оригінальних проектів. Переконайтеся в цьому, переглянувши наше портфоліо сайтів, і станьте нашим клієнтом. Ми розробимо сучасний веб-ресурс, який буде ефективно працювати для Вас!