Портфоліо

Сайт компанії
Сайт компанії kilex
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин Fitnutrition
Сайт компанії
Сайт компанії Друкарня «СКД»
Лендінг
Лендінг Мова Краси
Сайт компанії
Сайт компанії Belpart
Сайт компанії
Сайт компанії TRAYA
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин Harley-Davidson Kyiv
Сайт компанії
Сайт компанії mira-capital
Сайт компанії
Сайт компанії Tisahotel
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин TESLA SERVICE KIEV
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин Weider
Лендінг
Лендінг КНК
Більше сайтів
Сподобалися роботи?
Ваш сайт буде кращим!

Портфоліо сайтів веб-студії Лаймнет

Поняття "портфоліо" означає колекцію робіт людини або компанії, яка демонструє їх досвід і майстерність. Портфоліо сайтів — це роботи веб-студії, аналізуючи які клієнт оцінює якість і стиль її роботи. Саме портфоліо веб-студії, як її "візитна картка", визначає вибір замовником того, з ким він буде мати справу.

Якщо в портфоліо веб-сайтів є роботи, які привертають увагу оригінальністю дизайну або багатим функціоналом, то у потенційного клієнта вже складається враження про те, як ці фахівці можуть реалізувати його власний задум, і у нього виникає бажання звернутися в цю веб-студію для більш детальної розмови про створення сайту.

Перед Вами портфоліо нашої веб-студії. Подивіться і оцініть наші роботи. Ми створимо сайт і для Вас!

Портфоліо веб сайтів - наша візитна картка

Портфоліо сайтів є важливим атрибутом кожної веб-студії, яка себе поважає. І на сайті "Лаймнет" є портфоліо проектів, успішно реалізованих нашою командою за час існування компанії. У ньому Ви можете знайти інтернет-магазини, корпоративні сайти, сайти-візитки, інформаційні портали та інші типи веб-ресурсів. У кожному проекті є його короткий опис (поставлена ​​задача, методи реалізації, особливості), скріншоти головної сторінки для різного типу пристроїв (комп'ютер, мобільний телефон, планшет) і посилання на сам сайт. Зауважимо, що не всі створені нами сайти продовжують існувати зараз, а деякі з наших клієнтів пізніше самостійно внесли зміни в зовнішній вигляд і функціонал свого ресурсу.

Наші менеджери, дизайнери та програмісти працюють однією командою, і створення сайтів проходить в продуктивній співпраці з самим замовником. Такий підхід дозволяє максимально виконати бажання і вимоги, відображені в технічному завданні.

Творча професійна команда веб-студії Лаймнет може використовувати нестандартні рішення для втілення оригінальних проектів. Переконайтеся в цьому, переглянувши наше портфоліо сайтів, і станьте нашим клієнтом. Ми розробимо сучасний веб-ресурс, який буде ефективно працювати для Вас!