info@limenet.kiev.ua
Головна    Про нас

Про нас

Розробка якісних сайтів

Ми з'явилися на світ у 2006 році.

Наша мета - ефективний супровід бізнесу своїх клієнтів в Інтернеті.

Спеціалізація - створення сайтів, комплексна підтримка і просування сайтів.

Вам потрібен сайт-візитка, інтернет-магазин, розрахований на багато користувачів портал? - Ви зайшли за правильною адресою!

Ми реалізували вже більше 500 проектів.

Чому саме ми?

Ми не будемо говорити, що ми найкращі. Ми — колектив небайдужих до своєї роботи людей.

У компанії "Лаймнет" працюють фахівці, компетентні в різних областях web-технологій: програмісти, дизайнери, фахівці з інтернет-реклами.

Ми ніколи не запропонуємо вам зробити сайт за шаблонами. Наш основний козир — це індивідуальний підхід до кожного проекту, детальний аналіз ваших потреб. Ми завжди намагаємося разом з вами знайти найкраще рішення.

Ми використовуємо програмне забезпечення власної розробки і добре розуміємо особливості ведення бізнесу українськими компаніями.

Ми здатні проводити весь цикл робіт — від розробки до підтримки інтернет-проекту, що дозволяє істотно знизити бюджет на розкручування та рекламу сайтів в Інтернеті. Ефективне просування сайтів в пошукових машинах поряд з їх розробкою — це наша ключова спеціалізація.

Технічна та консультаційна підтримка завжди допоможе з вирішенням будь-яких питань з розробки, супроводу, просування сайту.

Ви вже прийняли рішення? Ми будемо раді побачити Вас серед наших замовників. Ви можете Замовити створення сайту прямо зараз!

 

Є ПИТАННЯ?
Iм'я
Телефон
E-mail
Текстове повiдомлення
Надіслати