some alt

Контекстна реклама

Інтернет-агентство "Лаймнет" займається організацією та супроводженням рекламних кампаній сайтів замовників в основних пошукових системах — Google, Bing, а також таргетинговою рекламою в Facebook та Instagram.

Особливий акцент в просуванні сайту ми робимо на використанні контекстної реклами в Гугл Адвордс. На сьогоднішній день Google AdWords (з липня 2018 Google Ads) є потужним онлайн-сервісом, який надає дійовий і відносно недорогий спосіб залучення відвідувачів на сайт: нових покупців та клієнтів.

Товарні оголошення в Google Shopping Україна

Текстові оголошення Google Ads вже давно працюють в Україні, а недавно почав працювати і сервіс товарних оголошень Google Shopping (кириличні написання Гугл Покупки або Гугл Шопінг). Знайте, що коефіцієнт конверсії товарних оголошень вище, а ціна за клік нижче, ніж у текстових! За допомогою товарних оголошень Google Покупки ви зможете ефективно рекламувати свої продукти, легко і швидко актуалізуючи інформацію про їх наявність та ціну.

Хочете замовити контекстну рекламу? Цікавитесь, як робиться налаштування товарних оголошень в Google Shopping для Вашого інтернет-магазину? Звертайтеся до сертифікованих фахівців Лаймнет!

Калькулятор ефективності контекстної реклами
Переваги
контекстної реклами
Ненав'язливість
Ненав'язливість
Контекстну рекламу бачать лише користувачі, які активно цікавляться даним товаром або послугою.
Цільові відвідувачі
Цільові
відвідувачі
На Ваш сайт приходять відвідувачі, які вже зацікавлені і налаштовані робити покупки.
Оплата за результат
Оплата
за результат
Ви платите тільки за відвідувачів, які підтвердили зацікавленість Вашою пропозицією конкретними цільовими діями.
Прогнозована вартість
Прогнозована
вартість
Ще до запуску рекламної кампанії оцінюється охоплення цільової аудиторії, ставки і бюджет в цілому.
Гнучкі налаштування
Гнучкі
налаштування
Контекстну рекламу можна точно налаштовувати, використовуючи велику кількість параметрів.
Швидкий результат
Швидкий
результат
Запуск рекламної кампанії займає всього кілька днів. Користувачі відразу ж бачать Ваші пропозиції і починають здійснювати покупки.
Чому ми?
Досвід в інтернет-маркетингу 17 років
Cертифіковані фахівці
робота з будь-якими бюджетами
економія бюджету клієнта
Глибока аналітика
низькі цінина послуги
Роботи, які входять до наших послуг
 • первинне налаштування облікового запису AdWords (далі Google Ads), а також повний супровід рекламної кампанії в перший місяць;
 • аудит аккаунта Google Ads;
 • супровід акаунтів Google Ads;
 • налаштування Google Ads для інтернет-магазинів;
 • налаштування Google Merchant Center;
 • створення автооновлюваного фіду даних для Google Merchant Center;
 • налаштування торгових кампаній;
 • налаштування веб-аналітики (налаштовуємо цілі на відвідування сторінок, натискання кнопки, заповнення форм, покупки);
 • налаштування ремаркетингу (повертаємо відвідувачів, які зацікавилися товаром або послугою, але ще не зробили замовлення);
 • налаштування контекстно-медійної реклами;
 • налаштування Gmail Sponsored Promotions (блоки в email);
 • аналіз конкурентів в контекстній рекламі;
 • консультації по Google Ads та допомога в налаштуванні контекстної реклами.

 

Крім контекстної реклами в Гугл ми пропонуємо послуги з налаштування та ведення рекламних кампаній в Bing. Хоча доля використання цих пошукових систем в Україні невелика, вони можуть стати інструментами для привернення додаткової аудиторії, а значить, і додаткового прибутку.

 

Комплексний
інтернет-маркетинг

Для максимально ефективного вирішення бізнес-задач клієнтів ми пропонуємо комплексний інтернет-маркетинг, що включає оптимальні види реклами бренду, товарів та послуг для різних цільових аудиторій:

 • Контекстна та контекстно-медійна реклама.
 • Реклама в соціальних мережах (SMM).
 • Пошукове просування (SEO).
 • Контент маркетинг.

Комплексний інтернет-маркетинг

 

Замовити контекстну рекламу
Етапи робіт
01
Заявка
Приймаємо заявку на контекстну рекламу
02
Бюджет
Аналізуємо ключові слова і розраховуємо бюджет
03
Узгодження
Узгоджуємо із замовником деталі налаштування кампанії
04
Налаштування
Налаштовуємо контекстну рекламу протягом 3-х днів
05
Аналітика
Оцінюємо ефективність, коригуємо налаштування та бюджет
06
Результат
Реклама працює, покупці йдуть, конверсії ростуть!
Залиште заявку, і через 3 дні отримаєте покупців!

Реклама в Інтернеті - інструмент залучення клієнтів і покупців

Зараз мало хто не знає, що собою являє контекстна реклама і для чого вона призначена. Для користувачів — це лаконічні оголошення про товари або послуги на інтернет-сторінках (на сайті або сторінках пошукової видачі), які відповідають тематиці набраних пошукових запитів.

Клік по вибраному оголошенні дає перехід на сайт, де надається послуга або продається товар. Таким чином користувач стає потенційним покупцем / замовником / клієнтом. І статистика показує, що користувачі, які прийшли через контекстну рекламу, купують КРАЩЕ!

Контекстна реклама Гугл

Контекстна реклама в пошуковій системі є найпопулярнішим видом реклами в Інтернеті. Не секрет, що користувачі найчастіше вибирають сайти на перших сторінках пошукової видачі за запитом, тому природне прагнення власників сайтів забезпечити їх появу там. Контекстна реклама в пошуковій системі дозволяє швидко "вивести в топ" товар або послугу, оскільки рекламні оголошення про них з'являються перед результатами видачі.

Для контекстної реклами Гугл використовує систему Google AdWords, яка дозволяє зробити настройку рекламних оголошень для конкретної цільової аудиторії і для певного бюджету. Проводячи відстеження та аналіз кліків по оголошенню, сервіс дозволяє точніше визначити характеристики цільової аудиторії, змінювати таргетингового налаштування для ефективного використання рекламного бюджету.

Сучасна система інтернет-реклами дозволяє рекламодавцям самостійно розміщувати свої оголошення, але для цього необхідно знайти час для вивчення самої системи і для того, щоб займатися їх налаштуванням і аналізом конверсій. Підприємцям вигідно замовити контекстну рекламу у web-професіоналів, а свої зусилля спрямувати на ведення свого бізнесу.

Замовити контекстну рекламу в Лаймнет

Наше інтернет-агентство займається організацією контекстної реклами в Google і комплексним супроводом рекламних кампаній сайтів замовників. Зараз контекстна реклама в Google Adwords (Гугл Адвордс) є найшвидшим і відносно недорогим способом інформування потенційних споживачів про товари та послуги.

Не має значення, в якому місті чи регіоні працює Ваш бізнес. Ми налаштуємо Вашу контекстну рекламу так, що б її побачили жителі тих регіонів, в яких реклама Вашого бізнесу доцільна.

Надаючи послуги контекстної реклами, наше агентство проводить такі роботи:

 • визначення цільової аудиторії - характеристик користувачів, зацікавлених в пропоновані товари або послуги;
 • складання медіаплану - визначення формату і місця розміщення рекламних матеріалів;
 • підбір ключових слів і словосполучень для складання рекламних оголошень;
 • настройка контекстної реклами відповідно до прийнятого бюджетом;
 • відстеження рекламної кампанії, аналіз конверсій;
 • складання звітів для замовника.

Ціна контекстної реклами Google

Реклама в Інтернеті, як і інші види реклами, вимагає грошових вкладень, але при правильних розрахунках та організації кампанії вони окупляться.

Ціна контекстної реклами розраховується індивідуально. Вона складається з власне бюджету рекламної кампанії та вартості послуг з її відання. Розмір бюджету контекстної реклами визначається ціною одного кліка. В Гугл Адвордс діє аукціонна система, яка дає вищі позиції рекламодавцю, який встановив вищу ціну.

Вартість обслуговування рекламної компанії нашими сертифікованими фахівцями Google AdWords - від 1200 грн. в місяць і не залежить від рекламного бюджету, в той час як інші агентства беруть досить великий відсоток.