info@limenet.kiev.ua
Головна    Послуги    Створення сайтів

Створення сайтів

Компанія "Лаймнет" пропонує своїм клієнтам створення якісних сайтів, які дійсно працюють. Передові технології — гарантія їх працездатності. 

Наш підхід до створення сайтів включає в себе весь комплекс послуг, починаючи з визначення цілей і завдань і закінчуючи реалізацією та впровадженням проекту. Створений сайт повністю належить замовнику відповідно до умов договору.

 
Ми робимо якісні сайти.

Створення якісного сайту — це тривалий і трудомісткий процес. Не всі знають, що він включає в себе не тільки  дизайн та програмування.

Багато студій завищують ціни на створення сайту, ховаючись за модними словами і незрозумілими термінами. Вони значно збільшують кількість етапів створення сайтів, включаючи в список основних етапів навіть дрібні, незначні дії.

У цій статті коротко описані основні етапи створення сайту — етапи, через які проходять менеджери "Лаймнет" разом з клієнтами.

 
Концепція сайту. Визначення головних задач і сильних сторін компанії (окремого веб-проекту), визначення цільової аудиторії.

Що таке концепція сайту? Це — головний задум майбутнього сайту, його «принцип». Концепція сайту відображає стратегію розвитку компанії. Вона будується на базі сформульованих місії, цілей і завдань сайту. Завдання концепції — формулювання ідей, які надалі ляжуть в основу технічного завдання і створення самого сайту.

Найчастіше головне завдання звучить так "Створення ефективного механізму продажів", рідше завдання позначають як "Посилення іміджу компанії", "Створення основної інформаційного майданчика" або навіть "Анонсування акції". Коли завдання визначені, сильні сторони допомагають нам чітко розставити акценти:

  • правильно організувати структуру розділів сайту,
  • визначити логіку побудови меню і функціональних блоків,
  • розташувати інформаціію на різних сторінках.

Крім того, перед початком процесу створення сайту необхідно вивчити сферу діяльності замовника, порівняти сайти аналогічних компаній, визначити цільову аудиторію.

 
Технічне завдання (ТЗ).

Практично кожен хто звертається в будь-яку web-студію, чує це магічне поєднання букв — ТЗ. Розшифровується ця абревіатура так: Технічне завдання.

Що ж це таке? На жаль, більшість менеджерів веб-студій не обтяжують себе тим, щоб дати пояснення клієнтові. Насправді Технічне завдання — це основний документ, за яким виконавець створюватиме сайт, і з яким клієнт (замовник) надалі буде порівнювати результат. Тобто, ТЗ — це документ, в якому описані типові сторінки і розділи майбутнього сайту, інформація, яку на них можна буде додавати і у якому визначені вимоги до адміністративної складової сайту.

Технічне завдання на створення сайту — це дуже важливий документ, з яким замовник (уповноважений співробітник) повинен не просто ознайомитися, а й досконало вивчити, сформулювати всі свої побажання та зауваження. Підписувати документ можна лише тоді, коли питань і сумнівів не залишається.

 
Стилістичне рішення (створення дизайну).

Дизайн сайту грає таку ж роль, що і дизайн та якість верстки для друкованого видання. У той же час, веб-дизайн значно відрізняється від поліграфічного. При створенні плаката, наприклад, не треба думати про динаміку (можливості оперативного додавання інформації). А при створенні сайту дизайнер витрачає значний час на те, щоб правильно розставити інформаційні блоки і тим самим стимулювати відвідувача клікнути на посилання або звернути увагу на частину сторінки, які важливіші для замовника. Також дизайнер замислюється про читабельність тексту. Сірим по чорному — може бути дуже красиво, але прочитати це на звичайному моніторі практично неможливо. І відвідувач навряд чи затримається на такому сайті. Цей аспект веб-дизайну прийнято називати "usability" - що в перекладі з англійської означає "зручність".

І все ж зовнішня привабливість сайтау надзвичайно важлива. Дизайнер промальовує шаблони сторінок, вибирає шрифти і графічні елементи. Менеджер проекту оцінює створенний дизайн на предмет його відповідності концепції та технічному завданню. Після перевірки і внесення можливих доповнень менеджер проекту відправляє дизайн замовнику. Якщо дизайн подобається клієнту, то його затверджують — або відразу, або після внесення змін. У іншому випадку дизайнер приймається за наступний варіант. Кількість варіантів зазвичай зазначається в документації до проекту.

 
Програмування. Верстка сторінок.

Програмування — один з найважливіших етапів створення сайту. Верстальник переводить графічне зображення в зрозумілу браузеру форму (верстає) затверджений дизайн і передає його програмісту. Програміст пише скрипти, які реалізують описану в Технічному завданні поведінку сторінок веб-сайту.

 
Тестування.

Менеджер проекту і клієнт незалежно один від одного тестують сайт на предмет коректності роботи програмного забезпечення. При виникненні проблем, так званих багів, програміст їх виправляє. Потім проходять консультації по роботі системи адміністрування, акти здачі-прийому, оплата і так далі. Але це не все.

 
Чи є співпраця після оплати?

Чесний виконавець повинен завжди давати гарантійні зобов'язання на свій продукт.

Крім того, більш ніж в 90% випадків між виконавцем і замовником підписується окремий договір про підтримку сайту. Що це таке? Цей договір означає, що контакт між сторонами не обривається актом здачі-прийому. Хостинг, проплата доменного імені, резервне копіювання і аудит сайту, необхідність написання нових модулів,  наповнення сайту — всіма цими рутинними справами теж може зайнятися виконавець проекту.

Ніхто не допоможе Вам користуватися сайтом і обслуговувати його так, як його творці!

Замовити створення сайту.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами за телефоном (044) 494 28