some alt

Розробка сайтів будь-якої складності

Хочете створити новий сайт чи покращити веб-ресурс, що вже існує? Тоді Вам до нас! Розробити сайт під Ваші потреби з нуля - завдання як раз для нашої команди.

Ми займаємося створенням якісних та ефективних сайтів. Працюючи над проектом, ми шукаємо і знаходимо Індивідуальний підхід, намагаємося відчути потреби та специфіку бізнесу. Гарантією працездатності наших сайтів служать передові веб-технології, які використовуються при їх створенні.

У Вас вже є web сайт, але його ефективність незадовільна? Переглянемо концепцію, зробимо редизайн, покращимо юзабіліті, і врешті-решт, він почне приносити Вам радість і прибуток.

Наша творча команда має багато ідей для Вашого проекту. Але якщо у Вас вже є своє бачення і готовий дизайн, ми зробимо верстку і реалізуємо всі заплановані функціональні можливості.

Більше 650 проектів за час роботи веб-студії - це значний досвід, що дозволяє нам створювати веб сайти різної складності: інтернет-магазини, інтернет-вітрини (сайти-каталоги), корпоративні сайти (інформаційні, іміджеві), промо-сайти, лендінгі, лендо-сайти, сайти-візіткі, інтранет і web-портали, індивідуальні проекти. Кожен клієнт отримує якісний веб-ресурс у встановлені терміни. Створений сайт повністю належить замовнику відповідно до умов договору.

Переваги наших сайтів
Індивідуальний  сучасний дизайн
Індивідуальний
сучасний дизайн
Дизайн сайту – це віртуальне обличчя компанії або виробника. Ми створюємо зовнішній вигляд сайтів, враховуючи преференції цільової аудиторії та конкретні особливості проекту, що безпосередньо впливає на його успіх в Інтернеті.
Широкі  функціональні можливості
Широкі
функціональні можливості
Зручність навігації, логіка переміщення між розділами, пошук важливої інформації — це те, що обов'язково має бути реалізовано на сайті. Зрозумілий та зручний функціонал сайту демонструє професіоналізм його власника та його бажання налагодити співробітництво з відвідувачами.
Зручна   система адміністрування
Зручна
система адміністрування
Система адміністрування сайтом CMS Lime дозволяє адміністратору легко керувати структурою сайту (додавати сторінки, товари, галереї), редагувати контент.
Технічна  та рекламна підтримка
Технічна
та рекламна підтримка
Запуск сайту — лише початок бізнесу в мережі. Для того, щоб вкладення у веб-проект окупилися і він приніс успіх бізнесу, необхідно регулярно займатися його розвитком. Допоможемо у просуванні Вашого веб-проекту в Інтернеті.
Наші роботи
Сайт компанії
Сайт компанії kilex
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин Fitnutrition
Сайт компанії
Сайт компанії Друкарня «СКД»
Лендінг
Лендінг Мова Краси
Сайт компанії
Сайт компанії Belpart
Сайт компанії
Сайт компанії TRAYA
Як досягається
ідеальний результат
01
Аналіз ніши
і задач проекту
Маркетингові дослідження дають основу для розробки концепції сайту. Вони включають:
- визначення цілей замовника,
- обговорення задач, функцій і типу майбутнього ресурсу,
- визначення цільової аудиторії,
- аналіз сайтів конкурентів.
02
Розробка ТЗ,
складання договору
Технічне завдання регламентує розробку сайту і описує:
- стиль сайту, побажання по дизайну;
- вимоги до юзабіліті;
- функціонал, структуру, навігацію;
- динамічні модулі;
- інші особливості проекту.
ТЗ додається до договору на створення сайту.
03
Створення
індивідуального дизайну
Створюється макет дизайну Головної сторінки у фірмовому стилі замовника з врахуванням усіх його побажань. Вимальовуються всі необхідні графічні елементи.
Після затвердження замовником макета Головної сторінки створюється дизайн всіх внутрішніх типових сторінок.
04
Верстка та
програмування
Створюється адаптивна і кросбраузерна верстка сайту.
Проводиться інтеграція верстки у CMS.
Розробляються модулі, які реалізують описану в Технічному завданні поведінку веб-сайту.
05
Тестування сайту,
розміщення на сервері
Проводиться тестування:
- функціоналу,
- інтерфейсу користувача,
- швидкодії,
- правильності відображення на різних пристроях,
- безпеки.
Сайт отримує доменне им'я, його файли розміщуються на хостінг-сервері.
06
Просування та
тех. підтримка
Допомагаємо налаштувати потік продажів та отримати нових клієнтів:
-оптимізуємо сайт,
-налаштовуємо рекламу в Google та соціальних мережах,
Забезпечуємо стабільну роботу сайту.
Калькулятор вартості сайту
Гарантії та технічні параметри

Гарантії:

Всі сайти, створені нами, отримують повну гарантію на 3 роки після здачі проекту. Протягом цього періоду ми гарантуємо оперативне внесення правок у програмні модулі сайту, якщо Ви виявите в процесі роботи помилки або невідповідність технічному завданню.

Технології:

База даних - MySQL.
Мова програмування - PHP.
Верстка - HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap.

Зовнішні сервіси:

Платіжні системи - PayPal, liqpay, Приват24, VISA, MasterCard.
Система обліку - 1С, CRM / ERP системи.
Служби доставки - Нова Пошта, Інтайм, Delivery і т.п..
Аналітика - Google Analytics, піксель ФБ і ін.
Маркетингові інструменти - JivoSite, Binotel і подібні, E-mail / SMS розсилки.

Можливості та особливості:

Адаптація до високих навантажень.
Висока швидкість завантаження сайту.
Високий ступінь захисту від злому і шкідливих програм.

Створення сайтів гарантії

 

Знайдемо ідеальне рішення для Вашого бізнесу

Веб студія Лаймнет - створюємо сучасні якісні сайти

Зараз для швидкого й успішного розвитку та розширення бізнесу вже не досить фізичного простору. Інтернет став тим місцем, де активно пропонуються товари і послуги, тому створити сайт для компанії, організації або підприємця означає не тільки отримати візитну картку бізнесу, але й запустити ефективний інструмент для знаходження покупців, клієнтів і партнерів.

Створити web сайт самостійно - досить складна справа для неспеціаліста, оскільки комп'ютерні технології постійно змінюються і ускладнюються. Розумна виробнича спеціалізація допомагає сучасному суспільству успішно розвиватися, тому бізнесмен нехай займається своєю справою, а розробити сайт йому допоможе професійна веб-студія.

Створити веб сайт з нашою командою професіоналів 

Знайти веб-студію в Києві, наприклад, та й в будь-якому іншому місті нескладно. Важливо переконатися в тому, що Вашим проектом займуться дійсно досвідчені фахівці.

Веб -студія "Лаймнет" Київ - це міцна творча web команда з багаторічним досвідом в даній сфері і вдалими напрацюваннями. Ми надаємо широкий спектр послуг зі створення, підтримки і розкрутки інтернет-проектів. Беремося створити веб сайт будь-якої складності і робимо це якісно і в узгоджені із замовником терміни.

Як працює наша веб студія?

Для знайомства з нашою командою охарактеризуємо роботу основних фахівців.

  • Менеджери проектів - акумулюють, систематизують і розподіляють інформацію про проекти між членами робочої групи та забезпечують зв'язок з замовниками. Знають все про стан робіт на даний момент, грамотно ставлять завдання розробникам і в той же час вміють доступно пояснити клієнтам складні технічні деталі.
  • Дизайнери - натхненні творці зовнішнього вигляду майбутніх сайтів, кваліфіковані розробники графічних шаблонів.
  • Програмісти, верстальники - їхня робота полягає в тому, щоб "оживити" дизайн, тобто з'єднати його з функціоналом.
  • Контент-менеджери - перетворюють "білі" сторінки сайтів у красиво оформлені джерела інформації, наповнюють їх картинками і текстом.
  • SEO-спеціалісти - знають все про принципи ранжування сайтів пошуковими машинами, роблять сайти оптимізованими, щоб вони могли зайняти гідне місце на сторінках SERP.
  • Спеціалісти по контекстній рекламі - грамотно налаштовують і ведуть рекламні кампанії в Google Ads і Bing Ads.

Отже, перед Вами наша згуртована команда - "Лаймнет", веб-студія Київ. Вона готова розробити дизайн Вашого веб-ресурсу та створити сайт, який відповідає заданим вимогам і привабливий для користувачів.

Ви хочете замовити сайт, але немає його бачення? Почнемо створювати його разом! Обговоримо мету і завдання, запропонуємо дизайн, функціонал, розрахуємо ціну Вашого сайту, все затвердимо і укладемо договір. Поки Ваш проект буде в роботі, наші менеджери будуть на зв'язку з Вами, щоб тримати в курсі та коригувати деталі проекту в разі надходження нових пропозицій або зауважень.

Замовити сайт в нашій веб студії значить довірити свій проект відпоівдальним розробникам і отримати якісний ресурс, який відповідає всім поставленим вимогам, який буде гідно представляти Ваш бізнес, послуги та продукти на інтернет-ринку.