Розробка сайтів Limenet логотип

Google Shopping Україна

Гугл Шопінг вже починає працювати в Україні! Власники інтернет-магазинів вже починають запускати свої товарні кампанії. Реклама в Google Покупки означає значне зростання продажів, і для онлайн продавців — це інструмент для збільшення впізнаваності бренду і випередження конкурентів. Якщо ви цікавитеся, як налаштувати товарні оголошення Google Shopping для Вашого інтернет-магазину, звертайтеся в Limenet.

Фахівці Limenet мають багаторічний досвід організації і супроводу рекламних кампаній. Вони вже вивчили і оцінили потенціал Google Shopping в інтернет-маркетингу.

Коефіцієнт конверсії товарних оголошень на 26% вище, а ціна за клік на 23% нижче, ніж у текстових!

Ми настійливо рекомендуємо використовувати цей сервіс для ефективної реклами товарів інтернет-магазинів і пропонуємо свої послуги для настройки товарних оголошень Google Shopping.

Сервіс Гугл Покупки

Маркетплейс Google Покупки працює на двох платформах - AdWords і Google Merchant Center. АдВордс - це вмістилище рекламних кампаній з можливістю керувати бюджетом і ставками і налаштовувати показ оголошень. Google Merchant Center - це інструмент, що дозволяє завантажувати списки товарів для їх подальшого показу в якості рекламного або товарного оголошення.

Слід зазначити, що налаштування Google Покупки та керування рекламою дещо відрізняються від налаштування вже звичних багатьом текстових оголошень, орієнтованих на вибрані ключові слова. В Гугл Покупки, як і в АдВордсі, проводиться автоматичний аукціон товарних оголошень. При цьому враховуються фід даних, тематика сайту, ставки і визначаються пошукові запити, за якими товари будуть показуватися. Таким чином, процес налаштування товарних оголошень має деяку схожість з SEO.

Як налаштувати Гугл Покупки?

Процедура настройки товарних оголошень в Google Покупки складається з таких етапів:

  • Приведення структури сайту інтернет-магазину та оформлення сторінок товарів у відповідність до вимог сервісу.
  • Формування фіда даних, що представляє собою файл певного формату з характеристиками товарів, їх зображеннями та цінами.
  • Завантаження фіду в Google Merchant Center.
  • Створення товарної кампанії в AdWords з призначенням ставок.

Послуга "Налаштування Google Shopping" від Лаймнет

Для запуску товарних оголошень в Google Покупки наша компанія проводить такі роботи:

  1. Аналіз структури сайту інтернет-магазину на відповідність вимогам Google Merchant Center.
  2. Складання ТЗ на додавання на сайт інформації, необхідної для торгових кампаній.
  3. Створення та налагодження аккаунта Google Merchant Center.
  4. Формування фіда товарів.
  5. Створення акаунту, торгових кампаній і товарних оголошень в АдВордса.
  6. Зв'язування акаунтів Google Merchant Center і Google AdWords.

Ціна налаштування товарних оголошень

Вартість послуги з налаштування Google Shopping - від 2500 грн. плюс оплата роботи програміста. Термін виконання: 1-2 тижні.

Вартість ведення рекламних кампаній

Для підтримки ефективності кампанії маркетолог регулярно проводить роботу з пошуковими запитами, коригування ставок і бюджету, аналізує конверсію на сайті, налаштовує товарні оголошень.

Вартість ведення торгової кампанії становить від 2500 грн. в місяць.