Розробляємо сучасні адаптивні сайти з унікальним дизайном та функціоналом. Створюємо корпоративні сайти, інтернет-магазини, лендінги та інші web-ресурси, які ефективно працюють.
Проводимо комплексну внутрішню оптимізацію і ефективне просування сайтів. Використовуємо тільки безпечні технології просування, орієнтуємося на результат.
Налаштовуємо, супроводжуємо і оптимізуємо рекламні кампанії в Google Ads, Bing Ads. Налаштовуємо товарні оголошення. Допомагаємо збільшити конверсії та оптимізувати бюджет.
Портфоліо
Сайт компанії
Сайт компанії kilex
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин Fitnutrition
Сайт компанії
Сайт компанії Друкарня «СКД»
Лендінг
Лендінг Мова Краси
Сайт компанії
Сайт компанії Belpart
Сайт компанії
Сайт компанії TRAYA
Наші клієнти

Кожен клієнт для нас - найважливіший!

У процесі роботи над проектом ми налагоджуємо тісну співпрацю з замовником. Ми не просто створюємо сайт і пускаємо його "в плавання", а продовжуємо підтримувати, не втрачаємо зв'язок. Використовуємо індивідуальний підхід, вникаємо в потреби клієнта, бачимо поставлені завдання в деталях і пропонуємо тільки найкращі рішення для динамічного розвитку веб-ресурсів і бізнесу, який вони представляють.

Кожен проект для нас - найвідповідальніший!

Від початкового етапу створення сайту до його запуску в Інтернет наша команда орієнтується на якість результату. Важливо, щоб веб-ресурс відмінно працював, залучаючи відвідувачів і приносячи власнику користь і прибуток. Тому наша широке завдання - створення і підтримка сайтів, а також їх розкрутка і просування. І в цьому ми досягаємо успіху, про що свідчать відгуки наших клієнтів.

Клієнти про нас
SEO
Для того, щоб зрозуміти, як влаштовано SEO-просування, спочатку потрібно розібратися у видах пошукових запитів. Адже люди шукають інформацію в інтернеті з різними цілями.
Сайт компании
Підбірка безкоштовних фотостоків має бути в арсеналі кожного, хто займається контентом або дизайном сайту, тому що не можна безкоштовно взяти картинку з інтернету
Лендинг
У структурі лендингу дуже часто припускаються помилок. Через це сторінка не продає, а її власники шукають причину поганого продажу в налаштуваннях реклами Google Ads.
Замовити сайт

Розробка сайтів Київ

На даному етапі свого розвитку IT-технології беруть участь у всіх сферах діяльності людей. Інтернет зараз є основним джерелом інформації. Створити сайт означає показати широкому загалу себе, свою творчість, запропонувати послуги і товари та використати величезні можливості цієї системи для розвитку бізнесу та збільшення продажів. Численні відгуки клієнтів нашої веб-студії свідчать про те, що створення сайтів є важливим завданням для них, а гроші, заплачені за роботу над проектом — реальним вкладенням у розвиток бізнесу.

Ми пропонуємо індівідуальну розробку сайтів для бізнеса

 • Інтернет магазини

Ми розробляємо інтернет-магазини, які сприяють не лише продажам, а й викликають захоплення у клієнтів. Зручний каталог товарів, автоматизація оновлення цін і запасів на складі, інтеграція з CRM для ефективного управління бізнесом, генерація звітностей та історії взаємодії з клієнтами - це лише кілька переваг нашого рішення.

 • Корпоративні сайти

Створення великого веб-ресурсу Вашої компанії, який не тільки дає вичерпну інформацію для відвідувачив, але й має закриту частину для співробітникіф де публікуються новин та інших матеріали корпоративної інформації.

 • Landing Page

Лендінг з індивідуальним дизайном, який коротко представляє основну інформацію про вашу компанію або особу, включаючи контактну інформацію та форму зворотного зв'язку.

 • Сайт компанії

Розробка веб-ресурсів будь-якого типу для вашої компанії з можливістю розміщення новин, цін, презентацій та іншої корпоративної інформації.

 • B2B проекти

Індивідуальне рішення, якщо у вас велика компанія в різних куточках України і ви не знайшли готової CRM

Творча і досвідчена веб-студія - гарантія успіху проекту

Для реалізації будь-якого проекту або завдання вибір виконавця є ключовим моментом, але зробити його непросто.

Кому ж доручити створення свого сайту? Відповідь на питання приходить тільки після вивчення багатьох комерційних пропозицій, обговорень і, можливо, навіть суперечок. Предметом обговорень є не тільки функціонал та дизайн сайту, але і пункт «створення сайтів ціна». Тут потрібно розуміти, що сайт з унікальним дизайном і складною унікальною структурою не може коштувати дешево, але і бюджетні рішення з використанням шаблонів теж можуть бути вдалими.

Не варто боятися цього моря пропозицій, адже в ньому можна «зловити золоту рибку», тобто замовити розробку та просування сайту у професіоналів за вигідною ціною.

Створення сайтів в Києві та їх розкрутка - це наш профіль!

Лаймнет, веб-студія займається розробкою індивідуальних та нестандартних сайтів, допомагає своїм клієнтам заснувати інтернет-проекти, що реально працюють. Представницький корпоративний сайт або солідний сайт-візитка, зручний інтернет-магазин або яскравий сайт-каталог - наша група креативних професіоналів готова втілити Вашу ідею і створити сайт, який буде працювати на Ваш бізнес.

Чому ми? Тому що створення і просування сайтів Київ - це наш коник. Ми займаємося цим вже 18 років, і наш досвід росте і збагачується разом з розвитком web-технологій. Подивіться портфоліо - це альбом наших робіт, кожна з яких стала результатом тісної співпраці з замовниками. Позитивні відгуки наших клієнтів стають підтвердженням якості нашої розробки сайтів.

Розробка сайту від веб студії Лаймнет це:

 • ефективна і злагоджена робота досвідченої команди фахівців,
 • тісна співпраця з замовником і можливість контролювання ходу робіт на всіх етапах,
 • чітке дотримання часового графіка робіт,
 • консультаційна допомога клієнтам,
 • подальша технічна підтримка створених сайтів,
 • розкрутка і просування сайтів в пошукових системах (як створених нами, так і від інших веб-компаній),
 • вигідні ціни на розробку веб сайтів.

При створенні і просуванні сайтів ми націлені не на тимчасові роботи, а на тривалу співпрацю з клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного проекту полягає у ретельному розгляді вимог і побажань замовника, аналізі його цілей, вивченні ніші і аналізі сайтів-конкурентів. Це дозволяє створювати якісні інтернет-ресурси.

Наша задача — знайти та запропонувати найкраще рішення, у якому враховані всі потреби та побажання, і ми її виконуємо гідно!

Створення та розкрутка сайту - необхідний комплекс для його успіху

Будь-який веб-ресурс створюється для того, щоб він не просто існував в інтернет-просторі, а взаємодіяв з його користувачами. Тільки тоді він буде приносити користь власнику, коли буде знаходитися і буде видимим. Користувачеві знайти сайт легше, якщо той показується на перших сторінках видачі пошукової машини, але сайту потрапити туди непросто.

При розробці веб-ресурсу бажано відразу закласти в нього міцний базис для успішного просування. Йдеться про SEO-оптимізацію, яка покликана максимально враховувати фактори ранжування. Оптимізація і просування сайту вимагає багатьох знань і зусиль, тому цю роботу краще довірити професіоналам.

У нашій веб-студії Ви відразу можете замовити створення і розкрутку сайту. Саме така комплексна робота над проектом забезпечить його працездатність.

Наші SEO-фахівці успішно займаються просуванням сайтів. Вони знають, яким має бути інтернет-ресурс, щоб він міг задовольнити вимоги пошукових систем. Їх взаємодія з іншими членами команди забезпечує створення оптимізованого сайту, готового і здатного до руху вгору по сторінках пошукової видачі.

Вигоди співпраці з Лаймнет

Клієнти можуть скористатися повним пакетом послуг веб-розробки - створення і просування сайтів. В нього входять розробка дизайну та функціоналу ресурсу, реєстрація домену на хостингу, наповнення сторінок контентом, оптимізація, розкрутка і SEO просування. Ми працюємо не тільки з «рідними» сайтами (створеними нами ж), але також займаємося вже наявними веб-ресурсами: виправляємо помилки та огріхи, допущені іншими при їх створенні, покращуємо дизайн, оптимізуємо, запускаємо рекламні кампанії, просуваємо.

Наші клієнти отримують:

 • якісний веб-ресурс зі зручною системою адміністрування, яка необхідна для роботи зі сторінками і просування (за бажанням клієнт зможе самостійно проводити оптимізацію);
 • повний пакет послуг веб-розробки і його узгоджену вартість;
 • подальшу технічну підтримку створеного сайту, а також консультації, рекомендації та поради наших фахівців.

Розробка сайту з професіоналами гарантує якісну роботу ресурсу. Замовте створення і розкрутку сайту в нашій веб студії, і його успіх почнеться вже сьогодні!

ЧАВО

❓ Яка вартість розробки сайту?

Вартість сайту залежить від функціоналу і обсягу проекту. Ми працюємо від 8 000 грн (сайт-візитка) і до сотень тисяч (в разі великих і складних проектів). Точну вартість ми готові розрахувати

❓ Який термін створення сайту?

Терміни залежать від складності проекту, необхідність інтеграції з 1С або сторонніми сервісами. Середній термін створення сайту 1-3 місяці.

❓ Чому варто працювати саме з нами?
 • Працюємо з 2006 року
 • Реалізували сотні найскладніших проектів
 • Даємо гарантію на сайт 3 роки