info@limenet.kiev.ua
Розробка сайтів Київ за доступними цінами
 
 

Розробка сайтiв

Створення сайтів в нашій студії це:

 
індивідуальний підхід
 
планування бюджету
 
точні терміни
 
гарантія якості робіт
 

 

 

Створення та розкрутка сайту

Limenet — це професійна і творча студія створення сайтів. Наша команда складається з досвідчених дизайнерів, програмістів, менеджерів та інших фахівців, які беруться за справу будь-якої складності і видають досконалий результат. Наше гасло: “Ефективне та креативне створення веб сайтів Київ - Україна - Весь світ!” И ми збираємося і далі розширювати географію наших проектів.

Розробка сайту від нашої студії — це:

  • індивідуальний підхід до кожного замовлення і точне врахування бажань і вимог клієнтів;
  • ефективне планування та розумне використання бюджету на розробку сайту;
  • сучасний стильний дизайн з використанням різноманітних ефектів;
  • зручна і зрозуміла система адміністрування сайту (CMS) власної розробки;
  • пунктуальне дотримання поставлених термінів виконання;
  • максимально можлива початкова оптимізація;
  • безвідмовна технічна підтримка створених нами сайтів.

Ми ведемо активну співпрацю з замовниками і цінуємо всі зусилля, вкладені у створення веб сайтів.

 
Отже сайт чи портал успішно запущено.

Але в наш час створити сайт — це лише половина справи. Загальна кількість сайтів в Інтернеті наближається до мільярду, а можливо, вже й перевалила за нього, все складніше стає знайти вільну нішу, а ще складніше втриматися в ній на перших позиціях. Розуміючи це, ми продовжуємо роботу з нашими сайтами і, як турботливі “батьки”, допомагаємо їм знайти гідне місце у житті — ми їх просуваємо.

Створення та розкрутка сайту ідуть разом, так само як народження та виховання дитини. Для успішного просування сайту в Інтернеті не достатньо початкової оптимізації. Ми реалізуємо комплексний підхід до просування сайтів. Як ми можемо розкрутити сайт? Ось наші методи:

 

 

 
аудит сайтів
 
оптимізація сайтів
 
пошукове просування сайтів
 
контекстна реклама
 
медійна реклама
 
розкрутка сайту в соціальних мережах
 
звітність та аналітика
 
залучення покупців на сайт
 
Блог. Новини
   19 / 12 / 2017
На початку жовтня 2017 року Google AdWords повідомив про внесення змін до своїх алгоритмів з метою підвищення ефективності контекстної реклами. Йдеться про збільшення перевитрати денного бюджету рекламної кампанії. Якщо раніше він становив 20%, то з 4 жовтня він збільшений до 100%.
   18 / 04 / 2017
Перехід на протокол HTTPS для сайту може дати дуже позитивні зміни його позицій у видачі. І ця заява підтверджується аналізом даних, який демонструє, що багато сайтів з безпечним протоколом реально піднімаються вище в SERP. Цей факт переконує в тому, що перехід на HTTPS протокол дасть перевагу всім сайтам, а не тільки тим, які оперують персональною інформацією своїх відвідувачів.
   28 / 03 / 2017
При ранжуванні пошукові системи (ПС) виводять вище сайти, які найкращим чином відповідають їх вимогам оптимізації, і в першу чергу ті, чий контент визнаний якісним. Спробуємо зібрати разом і проаналізувати всі моменти, на які необхідно звернути увагу при написанні оптимізованих текстів для сторінок сайту.