info@limenet.kiev.ua
Розробка сайтів Київ за доступними цінами
 
 

Розробка сайтiв

Створення сайтів в нашій студії це:

 
індивідуальний підхід
 
планування бюджету
 
точні терміни
 
гарантія якості робіт
 

 

 

Створення та розкрутка сайту

Limenet — це професійна і творча студія створення сайтів. Наша команда складається з досвідчених дизайнерів, програмістів, менеджерів та інших фахівців, які беруться за справу будь-якої складності і видають досконалий результат. Наше гасло: “Ефективне та креативне створення веб сайтів Київ - Україна - Весь світ!” И ми збираємося і далі розширювати географію наших проектів.

Розробка сайту від нашої студії — це:

 • індивідуальний підхід до кожного замовлення і точне врахування бажань і вимог клієнтів;
 • ефективне планування та розумне використання бюджету на розробку сайту;
 • сучасний стильний дизайн з використанням різноманітних ефектів;
 • зручна і зрозуміла система адміністрування сайту (CMS) власної розробки;
 • пунктуальне дотримання поставлених термінів виконання;
 • максимально можлива початкова оптимізація;
 • безвідмовна технічна підтримка створених нами сайтів.

Ми ведемо активну співпрацю з замовниками і цінуємо всі зусилля, вкладені у створення веб сайтів.

 
Отже сайт чи портал успішно запущено.

Але в наш час створити сайт — це лише половина справи. Загальна кількість сайтів в Інтернеті наближається до мільярду, а можливо, вже й перевалила за нього, все складніше стає знайти вільну нішу, а ще складніше втриматися в ній на перших позиціях. Розуміючи це, ми продовжуємо роботу з нашими сайтами і, як турботливі “батьки”, допомагаємо їм знайти гідне місце у житті — ми їх просуваємо.

Створення та розкрутка сайту ідуть разом, так само як народження та виховання дитини. Для успішного просування сайту в Інтернеті не достатньо початкової оптимізації. Ми реалізуємо комплексний підхід до просування сайтів. Як ми можемо розкрутити сайт? Ось наші методи:

 

 

 
аудит сайтів
 
оптимізація сайтів
 
пошукове просування сайтів
 
контекстна реклама
 
медійна реклама
 
розкрутка сайту в соціальних мережах
 
звітність та аналітика
 
залучення покупців на сайт
 
Блог. Новини
   02 / 07 / 2018
Бренд Google Ads — нова назва Google AdWords
   22 / 06 / 2018
У березні 2018 року українські інтернет-магазини отримали можливість використовувати маркетплейс Google Shopping. Які в нього переваги? Як налаштовувати товарні оголошення?
   13 / 02 / 2018
З 2017 року багато браузерів стали попереджати користувачів про неконфіденційне з'єднання на сайті з протоколом http. Це стало черговим засобом, що стимулює переведення веб-ресурсів на безпечний протокол https.
 

 

Веб-студія Лаймнет - розробка і просування сайтів Київ

На даному етапі свого розвитку IT-технології беруть участь у всіх сферах діяльності людей. Інтернет зараз є основним джерелом інформації. Створити сайт означає показати широкому загалу себе, свою творчість, запропонувати послуги і товари та використати величезні можливості цієї системи для розвитку бізнесу та збільшення продажів. Численні відгуки клієнтів нашої веб-студії свідчать про те, що створення сайтів є важливим завданням для них, а гроші, заплачені за роботу над проектом — реальним вкладенням у розвиток бізнесу.

Творча і досвідчена веб-студія — гарантія успіху проекту

Для реалізації будь-якого проекту або завдання вибір виконавця є ключовим моментом, але зробити його непросто. На запит «створення сайтів Київ» пошукова система видасть кілька мільйонів результатів, і кожен з них - це пропозиція розробити і розкрутити веб-ресурс. Як відомо, пропозиція породжується попитом, а послуги зі створення та просування сайтів дійсно популярні.

Кому ж доручити створення свого сайту? Відповідь на питання приходить тільки після вивчення багатьох пропозицій, переговорів і, можливо, навіть суперечок. Предметом обговорень є не тільки дизайн і функціонал, але і пункт «створення сайтів ціна». Тут потрібно розуміти, що сайт з унікальним дизайном і складною структурою не може коштувати мало, але і бюджетні рішення з використанням шаблонів теж можуть бути вдалими.

Не варто боятися цього моря пропозицій, адже в ньому можна «зловити золоту рибку», тобто замовити розробку та просування сайту у професіоналів за вигідною ціною.

Створення сайтів Київ - це ми!

Лаймнет, веб-студія Київ займається розробкою індивідуальних та нестандартних сайтів, допомагає своїм клієнтам заснувати інтернет-проекти, що реально працюють. Представницький корпоративний сайт або солідний сайт-візитка, зручний інтернет-магазин або яскравий сайт-каталог - наша група креативних професіоналів готова втілити Вашу ідею і створити сайт, який буде працювати на Ваш бізнес.

Чому ми? Тому що створення і просування сайтів Київ - це наш коник. Ми займаємося цим уже 12 років, і наш досвід росте і збагачується разом з розвитком web-технологій. Подивіться портфоліо - це альбом наших робіт, кожна з яких стала результатом тісної співпраці з замовниками. Позитивні відгуки наших клієнтів стають підтвердженням якості нашої розробки сайтів.

Створення сайтів від веб студії Лаймнет це:

 • ефективна і злагоджена робота досвідченої команди фахівців,
 • тісна співпраця з замовником і можливість контролювання ходу робіт на всіх етапах,
 • чітке дотримання часового графіка робіт,
 • консультаційна допомога клієнтам,
 • подальша технічна підтримка створених сайтів,
 • розкрутка і просування сайтів в пошукових системах (як створених нами, так і від інших веб-компаній),
 • вигідні ціни на розробку веб сайтів.

При створенні і просуванні сайтів ми націлюємося не на одноразові роботи, а на тривалу співпрацю з клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного проекту полягає в ретельному розгляді вимог і побажань замовника, аналізі його цілей, вивченні ніші і аналізі сайтів-конкурентів. Це дозволяє створювати якісні інтернет-ресурси.

Наша задача — знайти та запропонувати найкраще рішення, у якому враховані всі потреби та побажання, і ми її виконуємо гідно!

Створення та розкрутка сайту - необхідний комплекс для його успіху

Будь-який веб-ресурс створюється для того, щоб він не просто існував в інтернет-просторі, а взаємодіяв з його користувачами. Тільки тоді він буде приносити користь власнику, коли буде знаходитися і буде видимим. Користувачеві знайти сайт легше, якщо той показується на перших сторінках видачі пошукової машини, але сайту потрапити туди непросто.

При розробці веб-ресурсу бажано відразу закласти в нього міцний базис для успішного просування. Йдеться про SEO-оптимізацію, яка покликана максимально враховувати фактори ранжування. Оптимізація і просування сайту вимагає багатьох знань і зусиль, тому цю роботу краще довірити професіоналам.

У нашій веб-студії Ви відразу можете замовити створення і розкрутку сайту. Саме така комплексна робота над проектом забезпечить його працездатність.

Наші SEO-фахівці успішно займаються просуванням сайтів. Вони знають, яким має бути інтернет-ресурс, щоб він міг задовольнити вимоги пошукових систем. Їх взаємодія з іншими членами команди забезпечує створення оптимізованого сайту, готового і здатного до руху вгору по сторінках пошукової видачі.

Вигоди співпраці з Лаймнет (веб-студія Київ):

Клієнти можуть скористатися повним пакетом послуг веб-розробки - створення і просування сайтів. В нього входять розробка дизайну та функціоналу ресурсу, реєстрація домену на хостингу, наповнення сторінок контентом, оптимізація, розкрутка і SEO просування. Ми працюємо не тільки з «рідними» сайтами (створеними нами ж), але також займаємося вже наявними веб-ресурсами: виправляємо помилки та огріхи, допущені іншими при їх створенні, покращуємо дизайн, оптимізуємо, запускаємо рекламні кампанії, просуваємо.

Наші клієнти отримують:

 • якісний веб-ресурс зі зручною системою адміністрування, яка необхідна для роботи зі сторінками і просування (за бажанням клієнт зможе самостійно проводити оптимізацію);
 • повний пакет послуг веб-розробки і його узгоджену вартість;
 • подальшу технічну підтримку створеного сайту, а також консультації, рекомендації та поради наших фахівців.

Замовте створення і розкрутку сайту в нашій веб студії, і його успіх почнеться вже сьогодні!