Лендінг

Лендінг
Лендінг Coffeestory
Лендінг
Лендінг ISOLAR
Лендінг
Лендінг Ligna Expert
Лендінг
Лендінг Створення лендінгу Carpet Сleaners
Лендінг
Лендінг Майстерня Діда  Мороза
Лендінг
Лендінг Detoxlim
Лендінг
Лендінг UniCAD
Лендінг
Лендінг Гід в Ізраїлі
Сподобалися роботи?
Ваш сайт буде кращим!

Портфоліо сайтів веб-студії Лаймнет

Поняття "портфоліо" означає колекцію робіт людини або компанії, яка демонструє їх досвід і майстерність. Портфоліо сайтів — це роботи веб-студії, аналізуючи які клієнт оцінює якість і стиль її роботи. Саме портфоліо веб-студії, як її "візитна картка", визначає вибір замовником того, з ким він буде мати справу.

Якщо в портфоліо веб-сайтів є роботи, які привертають увагу оригінальністю дизайну або багатим функціоналом, то у потенційного клієнта вже складається враження про те, як ці фахівці можуть реалізувати його власний задум, і у нього виникає бажання звернутися в цю веб-студію для більш детальної розмови про створення сайту.

Перед Вами портфоліо нашої веб-студії. Подивіться і оцініть наші роботи. Ми створимо сайт і для Вас!

Портфоліо веб сайтів - наша візитна картка

Портфоліо сайтів є важливим атрибутом кожної веб-студії, яка себе поважає. І на сайті "Лаймнет" є портфоліо проектів, успішно реалізованих нашою командою за час існування компанії. У ньому Ви можете знайти інтернет-магазини, корпоративні сайти, сайти-візитки, інформаційні портали та інші типи веб-ресурсів. У кожному проекті є його короткий опис (поставлена ​​задача, методи реалізації, особливості), скріншоти головної сторінки для різного типу пристроїв (комп'ютер, мобільний телефон, планшет) і посилання на сам сайт. Зауважимо, що не всі створені нами сайти продовжують існувати зараз, а деякі з наших клієнтів пізніше самостійно внесли зміни в зовнішній вигляд і функціонал свого ресурсу.

Наші менеджери, дизайнери та програмісти працюють однією командою, і створення сайтів проходить в продуктивній співпраці з самим замовником. Такий підхід дозволяє максимально виконати бажання і вимоги, відображені в технічному завданні.

Творча професійна команда веб-студії Лаймнет може використовувати нестандартні рішення для втілення оригінальних проектів. Переконайтеся в цьому, переглянувши наше портфоліо сайтів, і станьте нашим клієнтом. Ми розробимо сучасний веб-ресурс, який буде ефективно працювати для Вас!