info@limenet.kiev.ua
Головна    Блог   Google посилить вплив алгоритму mobile-friendly на мобільну видачу в травні 2016

Google посилить вплив алгоритму mobile-friendly на мобільну видачу в травні 2016

   17 / 03 / 2016
Google посилить вплив алгоритму mobile-friendly на мобільну видачу в травні 2016

У травні 2016 року мобільні алгоритми Google почнуть продавати ще більше значення таким сигналом, як ступінь адаптивності сайту до мобільних пристроїв. Це означає, що вплив сигналу на позиції сайтів в мобільній видачу помітно посилиться, а його значимість для пошукової системи - підвищиться.
«В минулому році ми почали використовувати адаптивність сайту до мобільних пристроїв в якості сигналу ранжирування в мобільній видачі. Сьогодні ми повідомляємо, що в травні приступимо до поступового запуску оновлення результатів мобільного видачі, збільшуючи значення даного сигналу. Це допоможе нашим користувачам знаходити ще більше релевантних сторінок, придатних для перегляду з мобільних.
Якщо ви вже встигли адаптувати свій сайт під мобільні пристрої, то не зможете не помітити апдейта », - повідомляється на сторінках офіційного блогу Google для веб-майстрів.
Нагадаємо, що 21 квітня 2015 року Google офіційно оголосив про початок запуску алгоритму mobile-friendly по всьому світу. На той момент повідомлялося, що оновлення: впливає тільки на ранжування на мобільних пристроях; на результати пошуку на всіх мовах по всьому світу; на окремі сторінки, а не на сайти в цілому.
Щоб переконатися в тому, що сайт є дружнім до мобільних пристроїв, в Google як і раніше радять перевіряти окремі сторінки за допомогою тесту mobile-friendly і активніше використовувати дані звіту про мобільний юзабіліті в Webmaster Tools для аналізу всього сайту. Якщо сторінки сайту не є дружніми до мобільних пристроїв, вони можуть побачити значне зниження мобільного трафіку в програмі Пошук Google. Як тільки сайт стає mobile-friendly, пошукова система автоматично повторно сканує та індексує сторінки.