13.12.2021

На оцінку якості та релевантності сайту Google знадобляться місяці

Джон Мюллер, офіційний представник компанії Google, на останній відеозустрічі з вебмайстрами розповів про оцінку якості та контенту сайту. За його словами, пошуковій системі потрібні місяці, щоб оцінити майданчик та визначити, яке місце у видачі має займати сайт. Питання до експерта Google стосувалося сайту, який тривалий період втрачав позиції. Автора питання цікавило, скільки часу необхідно пошуковій системі, щоб було відновлено органічний трафік, а сайту повернули його колишній рівень “авторитетності”. Джон Мюллер спершу позначив, з яких причин починають знижуватися позиції сайтів за короткий час. Це пов'язано з технічними збоями, коли площадка була недоступною через неполадки на сервері. Подібні випадки нерідкі, тому Google завжди оперативно з ними справляється - адже користувачі продовжують шукати конкретний сайт. Набагато проблематичне для пошукової системи – це розуміння, повна оцінка якості та релевантності майданчика. І пошуковій системі потрібно чимало часу, щоб комплексно оцінити ресурс і позначити місце в інтернеті, яке він повинен займати на даний момент. Через якийсь час Google може помітити, що сайт не настільки хороший, як здається при первинній оцінці. Або ж навпаки. На такий процес йде багато часу – від кількох місяців до півроку, а часом і триваліший період. Тільки так Google гарантовано зможе розпізнати суттєві зміни майданчика загалом.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?
Інші новини
SEO
Ці рекомендації допоможуть вам створити ефективну внутрішню перелінковку на вашому сайті та підвищити його рейтинг у пошукових системах.
Блог
Сайт під ключ - це пакетна пропозиція, дуже приваблива для проектів будь-якого типу, особливо для складних, таких як корпоративний сайт або інтернет-магазин.
SEO
SEO-Фахівці помітили ознаки кількох оновлень пошукового алгоритму Google протягом жовтня. У повідомленнях вебмайстрів говоритися про зміни, починаючи з 4 жовтня і по теперішній час. Сеошніки вже називають цей алгоритм Зомбі.