13.12.2021

На оцінку якості та релевантності сайту Google знадобляться місяці

Джон Мюллер, офіційний представник компанії Google, на останній відеозустрічі з вебмайстрами розповів про оцінку якості та контенту сайту. За його словами, пошуковій системі потрібні місяці, щоб оцінити майданчик та визначити, яке місце у видачі має займати сайт. Питання до експерта Google стосувалося сайту, який тривалий період втрачав позиції. Автора питання цікавило, скільки часу необхідно пошуковій системі, щоб було відновлено органічний трафік, а сайту повернули його колишній рівень “авторитетності”. Джон Мюллер спершу позначив, з яких причин починають знижуватися позиції сайтів за короткий час. Це пов'язано з технічними збоями, коли площадка була недоступною через неполадки на сервері. Подібні випадки нерідкі, тому Google завжди оперативно з ними справляється - адже користувачі продовжують шукати конкретний сайт. Набагато проблематичне для пошукової системи – це розуміння, повна оцінка якості та релевантності майданчика. І пошуковій системі потрібно чимало часу, щоб комплексно оцінити ресурс і позначити місце в інтернеті, яке він повинен займати на даний момент. Через якийсь час Google може помітити, що сайт не настільки хороший, як здається при первинній оцінці. Або ж навпаки. На такий процес йде багато часу – від кількох місяців до півроку, а часом і триваліший період. Тільки так Google гарантовано зможе розпізнати суттєві зміни майданчика загалом.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?
Інші новини
SEO
У березні 2018 року українські інтернет-магазини отримали можливість використовувати маркетплейс Google Shopping. Які в нього переваги? Як налаштовувати товарні оголошення?
SEO
SEO-Фахівці помітили ознаки кількох оновлень пошукового алгоритму Google протягом жовтня. У повідомленнях вебмайстрів говоритися про зміни, починаючи з 4 жовтня і по теперішній час. Сеошніки вже називають цей алгоритм Зомбі.
Сайт компании
Отримай бонус 800 грн на контекстну рекламу в Google AdWords,.