info@limenet.kiev.ua
Головна    Послуги    Технічна підтримка    Контент-підтримка

Контент-підтримка

Студія "Лаймнет" надає комплекс послуг з інформаційного супроводу сайтів.

Як залучити платоспроможну аудиторію?

Відносно веб це питання можна перефразувати «Як зробити свій сайт цікавим?».

Просто зробити сайт, нехай навіть з гарним дизайном — це вже добре, але аж ніяк недостатньо.

Цікавий, в повному розумінні цього слова, сайт динамічно розвивається. На його сторінках кожен день змінюється частина інформації, з'являються нові тексти, зображення, таблиці.

Тексти написані або знайдені, потім вичитані і правильно оформлені, фотографії любовно відібрані і підігнані під легкий для сприймання розмір і смислове навантаження кожної сторінки.

З одного боку — це копітка і нудна робота, з іншого — це цікавий процес «вирощування» якісної аудиторії, яка в свою чергу цінує час і тому віддає перевагу якісному змісту речей, з якими має справу.

Є два варіанти шляху:

1. Створити або організувати усередині власної компанії команду контент-підтримки.

2. Укласти договір з компанією «Лаймнет» на виконання комплексу робіт з інформаційного наповнення сайту.

У першому випадку ми готові організувати і провести внутрішні тренінги для команди контент-підтримки (контент-адміністратора або менеджера сайта) вашої компанії. Майте на увазі, даний вид послуг поширюється тільки для сайтів, створених в нашій студії.

В комплекс робіт з інформаційної підтримки сайту можуть бути включені такі види робіт:
  • розміщення новин / статей;
  • створення унікального текстового контенту;
  • публікування і оновлення матеріалів сайту, обробка фотографій;
  • розробка набору графіки, банерів і розміщення інформації про акції;
  • оновлення меню та ін.

Для кожного проекту ми пропонуємо індивідуальну схему супроводу з індивідуальною вартістю обслуговування в залежності від періодичності оновлення інформації і планованих обсягів робіт.

Довідка

Контент (англ. Content - зміст) - будь-яке інформаційно значуще (змістовне) наповнення інформаційного ресурсу (наприклад, веб-сайту) — тексти, графіка, мультимедіа — вся інформація, яку користувач може завантажити на диск комп'ютера з дотриманням відповідних норм законодавства, як правило, тільки для особистого користування.

В IT-сфері найчастіше цей термін вживають, кажучи про текстове наповнення веб-сайту. Весь web-контент (англ. Web content) охороняється законом про авторське право, так як він є продуктом інтелектуальної праці і має своїх авторів і власників.

Найважливішими критеріями якісного контенту вважаються її доступність і якість.

Особливу роль для відвідувача сайту має актуальність контенту, його значущість в даний час і достовірніст даних, а також відповідність контенту поставленим цілям з його пошуку. Кількість і якість контенту характеризують ступінь інтересу користувача до Web-сайту, на якому він розміщений.

З появою величезної кількості web-сайтів, кількість яких в мережі інтернет незмінно продовжує рости, важливою характеристикою контенту є його унікальність.

Створенням унікального текстового контенту займаються журналісти, письменники і копірайтери, тому часто тип статей які є унікальними називають - копірайт.

ЗАМОВИТИ
Iм'я
Телефон
E-mail
Текстове повiдомлення
Надіслати